wokout1

WORKOUT ZÓNA

TRÉNINGY

Pravidelné tréningy v našom fitness centre nájdete v našom tréningovom rozpise

ČO JE TO WORKOUT?

Workout je viac ako len efektívna cesta ako cvičiť a dostať sa do formy. Je hlavne o tom, byť v živote tým najlepším jednotlivcom, ako môžeš. To znamená trénovať svoje telo fyzicky, psychicky tak ako aj jesť zdravo a viesť aktívny životný štýl po celý svoj život.

View the embedded image gallery online at:
http://www.gymstar.sk/ostatne-sluzby/workout#sigFreeId494d2b4920

Takže čo to teda je? WORKOUT je kombináciou viacerých zložiek

Funkčný pohyb: To obsahuje akýkoľvek pohyb, ktorý môžete vidieť v každodennom živote okolo seba ako napríklad: drep, skákanie, zdvíhanie/prenášanie objektov, šplhanie, hádzanie a podobne. Tieto mechaniky a typy pohybov sú vštepené do našej DNA už po tisícročia. V živote ale aj v športe musí telo a myseľ pracovať ako jednotka aby dokončili rôzne úlohy. Vo Workoute používame rôzne funkčné pohyby, aby sme trénovali svoje telo pracovať ako celok a aby sme sa tak zlepšili v športe ale najmä živote samotnom.

Neustále meniaci sa, rôznorodý tréning: Špecialitou Workoutu je práve to, že sa na nič nešpecializuje. Zameriava sa práve na to, aby sme boli schopní vykonať akúkoľvek úlohu, ktorá nám príde do cesty. Workout je iný každý deň a podnecuje vždy inú stránku nášho výkonu a kondičky. Workouty môžu mať od 2 do 50 minút. Líšia sa tiež pohybmi, váhou, počtom opakovaní a.t.ď. Jediný zmysel prečo sa niekedy cvičenie zopakuje je, aby sme videli svoje zlepšenie čierne na bielom.

Vysoká intenzita: Intenzita cvičenia samozrejme závisí na úrovni cvičiaceho, ale všetci z nej môžu profitovať. Keď to zjednoduším, intenzita je množstvo sily vygenerovanej počas workoutu. Môžeme ju zmerať jednoduchým vzorcom: (Sila x vzdialenosť)/čas. Čím viac sily vieme vygenerovať počas workoutu, tým viac fit sme.

Pre koho je WORKOUT?

Najlepšie na Workoute je, že je navrhnutý tak, aby bol univerzálne nastaviteľný. To robí Workout perfektným fitness programom pre každého, bez ohľadu na skúsenosti. Nastavujeme váhu a intenzitu cvičenia. Nemeníme tréningový plán. Potreba olympískeho športovca a našich starých rodičov sa líši v stupni zaťaženia, nie v druhu cvičenia. Každý človek potrebuje určitý druh fyzického zaťaženia, či už je profesionálny športovec, alebo len nosí nákup a stará sa o domácnosť.

logonaweb

POROVNAJ SA S OSTATNÝMI

liga

GYMSTAR LIGA je webová súťaž a zároveň nástroj pre zaznamenávanie výkonov - cvičení vo fitness centre. Je užitočná pre porovnávanie a sledovanie svojej výkonnosti s ostatnými. Je určený výhradne pre držiteľov permanentiek.

Webová aplikácia, ktorá umožní zaznamenať vaše výkony v 11 disciplínach a porovnať s ostatnými účastníkmi ligy. Vyhodnocuje 3 kategórie v prehľadných 6 tabuľkách. Takýmto spôsobom sa môžete otestovať a súťažiť s inými cvičencami. Zároveň si však zaznamenáte svoje výkony a budete vidieť ako sa zlepšujete.

U NÁS NÁJDETE AJ TIETO BENEFITY:

PARKOVANIE

zadarmo priamo pred fitness centrom

PRIPOJENIE

internetové wifi pripojenie

ZĽAVY

zľavy pre členov na výživové doplnky a v soláriu

CERAGEM

pre členov zadarmo CERAGEM – termo akuoresúrne lôžko

PRÍDITE NÁS POZRIEŤ

Telefón:
0949 451 266

E-mail:
gymstar@gymstar.sk

Sociálne siete:
facebook.com/gymstarkosice

Kde nás nájdete:
Michalovská 2, 040 01 Košice

Dostanete sa k nám:
autobusovými linkami číslo
17 10

električka zastávka Spoločensky pavilon
6 9R

Otváracie hodiny:
Pre členov klubu s platnou čipovou kartou
PON-PIA: NON STOP
Pre nečlenov a majitelov Multisport kariet
PON-PIA: 10:00 - 21:00